Велосипедный стол Acer за час езды может генерировать 75 Вт собственной энергии (видео)

  • 17 января 2023 18:49:02
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 287
  • 0

Компанія Acer представила велосипедний стіл eKinekt BD 3, який поєднується із стаціонарним велосипедом, щоб сприяти здоровому способу життя. Велосипедний стіл перетворює енергію обертання педалей у зарядку ноутбуків або інших пристроїв, що дозволяє одночасно виконувати вправи та працювати.
 

За даними Acer, одна година безперервної роботи на велосипеді зі швидкістю 60 об/хв може генерувати 75 Вт власної енергії. Корисну енергію можна використовувати для заряджання ноутбуків та інших пристроїв, щоб користувачі могли виконувати роботу та одночасно залишатися активними.


Велосипедний стіл Acer за одну годину їзди може генерувати 75 Вт власної енергії (відео)
 

eKinekt має РК-екран та програму для смартфона, які надають інформацію, що допомагає стежити за своїм прогресом під час режимів вправ або робочих періодів. 
 

За допомогою додаткової програми користувачі можуть легко регулювати опір велосипеда, висоту сидіння та столу в залежності від бажаного положення, щоб забезпечити додаткову гнучкість та комфорт під час роботи чи тренувань. Він також записує історію тренувань, щоб користувачі могли відстежувати свій прогрес та порівнювати результати з часом.

Крім того, пристрій оснащений двома портами USB Type-A та одним портом USB Type-C, а також гачком для сумки та тримачем для напоїв для додаткової зручності як в офісі, так і вдома.

 
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.