Укрпочта начинает пилотный проект «почтальона на электробайках»

  • 08 марта 2023 07:30:44
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 261
  • 0

Ігор Смілянський у Фейсбук: Я обіцяв невеликий сюрприз.


Ті з Вас, хто ще дивився мультики, добре пам’ятає, що листоноша може бути задоволеною лише, коли в неї є велосипед. А хто ми такі, щоб стояти на шляху до задоволення наших поштарів. А так, як ми в Укрпошта хотіли б мати не лише задоволених, а ще й сучасних листонош, починаємо пілотний проєкт «листоноші на електробайках».

Сезонні знижки до -50%! >>
 

На них зручно долати гірські масиви Закарпаття та Франківщини та швидше рухатися довгими вулицями приватних секторів Дніпра чи Харкова. Спробуємо різні формати та моделі (2-х та 3-х-колісні), щоб вже бути впевненими, що можемо доставити швидко, зручно та с GPS-відстеженням. А враховуючи, що плануємо всім листоношам надати портативні комп’ютери та POS термінали, не забули й про USB-зарядку.


Тож місце для посилок, цукерок та газет є. Починаємо тестування. Байк, до речі, українського виробництва ну і, звісно, в рамках «зеленої енергетики».


P.S. Випереджаючи дописи «краще б Ви …», от саме для цього проєкт і запускається: щоб і ефективність роботи підвищити, і зарплати працівникам + це все не за рахунок тарифів чи бюджету.

Укрпошта починає пілотний проєкт «листоноші на електробайках»

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.