Найнеобхідніше для велосипедиста - помітний одяг!

  • 12 октября 2016 14:35:35
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 3352
  • 0
У 2015 компанія Pearl Izumi розробила технологію BioViz після вивчення особливостей водіїв бачити та реагувати. Враховуючи людські особливості, вони винайшли можливим стимулювати водіїв завдяки трьом складовим, що допомагають зробити вас помітними вдень і вночі. Ми спробуємо розглянути кожну з них. По-перше, це – яскравий колір тканини.

Велоодежда  Pearl Izumi

Це не звичайний жовтий колір, він має флуоресцентну складову, що робить тканину помітною у будь-яких природніх умовах та за будь-якого освітлення. Флуоресцентну складову можна побачити також у інших кольорах тканини.
 
Велоодежда Pearl Izumi Днепр

Яскравість виробів з такої тканини додає помітності під час руху дорогами. Також, у багатьох виробах можна зустріти вставки з тканини таких яскравих кольорів, які виступають елементами безпеки на темному одязі.

Велоодежда Pearl Izumi Днепр

По-друге, це – світловідбиваючі логотипи, що розташовані у різних місцях виробу задля кращої видимості та зрозумілості проекції руху людини. Коли людина поступово рухається, якісь частини тіла рухаються швидше, якісь повільніше, з різними амплітудами коливань. Завдяки правильному розташуванню світловідбиваючих елементів, можливо побачити у якому напрямку та як швидко рухається людина.


Велоодяг Pearl Izumi Дніпро
 

Світловідбиваючі логотипи можуть розташовуватись на грудях (ліворуч), на передпліччі, на задній частині шортів, на задніх кишенях куртки або веломайки, в області коліна та ліктьового суглобу. На взутті, бахілах та рукавичках логотипи розташовані на зовнішньому боці, враховуючи бокову небезпеку від виїжджаючих на дорогу автівок.


По-третє, - це поєднання контрастних кольорів у різних малюнках. Що запобігає співставленню кольорів велосипедного одягу з кольорами елементів оточуючого середовища. Таким чином нівелюючи можливість маскування серед інших кольорів.


Велоодежда Pearl Izumi Днепр
Кожна нова колекція одягу Pearl Izumi відрізняється від попередньої, кольорами, моделями, вдосконаленням крою та збільшенням функціональності одягу. Кожного року команда талановитих дизайнерів створює унікальні речі із врахуванням стилю, комфорту та найголовнішої складової – безпеки!


Pearl Izumi працює заради комфорту та безпеки під час катання!


Велоодяг Pearl Izumi >>
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.