Компания Glovo построит в Киеве пересадочный узел для велотранспорта

  • 21 марта 2023 11:42:52
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 261
  • 0

Компанія Glovo та Київрада підписали меморандум про співпрацю щодо відновлення та розвитку міста та його інфраструктури, підтримки соціально незахищених верств населення. Наймасштабнішим проєктом в межах програми сталого розвитку для міст Glovo Acts стане створення пересадного вузла для велотранспорту.


На побудову перехоплювального Glovo виділяє п’ять мільйонів гривень. Пересадний вузол передбачає, що у киян буде можливість залишати на цілий день свої велосипеди на охоронному паркінгу біля метро по дорозі на роботу, а повертаючись ввечері, забирати їх.
 

Сезонні знижки до -50%! >>

Велопарковку планують побудувати на перетині проспекту Оболонського з проспектом Степана Бандери поблизу станції «Почайна». Це місце обрали через наявність велосмуг та можливості безпечно дістатись його велосипедом згідно з правилами дорожнього руху. Рішення приймали спільно з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА та ГО «Асоціація велосипедистів Києва» – U-Cycle.
 

Влітку 2022 року Glovo підписав меморандуми з міськими адміністраціями Львова, Стрия та Чернігова. Найбільші інвестиції серед цих міст були залучені саме до Чернігова, який серйозно постраждав внаслідок бойових дій.

Також компанія розпочала пілотний проєкт соціальних доставок у Дарницькому районі міста у співпраці з центром соціального захисту. Третій напрям – це підтримка бізнесів, що постраждали від війни, внутрішньо переміщених та тих, що засновані військовими. Для них Glovo дає 0,1% комісії на пів року.


Ілюстративне фото: Patrick Robert Doyle
 
Ілюстративне фото: Patrick Robert Doyle
 

Перехоплювальний велопаркінг — стоянка, сполучена з громадським транспортом, що дозволяє містянам залишити свій транспорт та вирушати в центр міста, пересівши в автобус, маршрутне таксі, трамвай, метро на решту подорожі. Велосипед зберігається на стоянці протягом дня і забирається власником на зворотньому шляху.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.