В Мадриде отменят плату за использование городского проката электрических велосипедов

  • 26 марта 2023 14:43:35
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 238
  • 0

У Мадриді — новому місті-побратимі Києва — суттєво розширюють мережу міського прокату електричних велосипедів і водночас скасують плату за користування сервісом до кінця липня, повідомляє El Español.

Сезонні знижки до -50%! >>


BiciMAD запустили у 2014 році, але досі станції концентрувалися лише у центрі та прилеглих районах. Тепер муніципалітет вирішив збільшити кількість прокатних велосипедів із нинішніх 2,8 тисячі до 7,5 тисячі, а кількість станцій — з 258 до 611. Нові станції облаштовуватимуть у віддаленіших від центру районах.

 

Зеленим позначено старі станції, синім — щойно додані, сірим — ті, що планують встановити у найближчі місяці. Мапа: twitter.com/enbicipormadrid


Зеленим позначено старі станції, синім — щойно додані, сірим — ті, що планують встановити у найближчі місяці. Мапа: twitter.com/enbicipormadrid
 

Нові електровелосипеди також будуть дещо покращеними: зокрема, матимуть ергономічніший дизайн, вбудований GPS, стоп-сигнал і стійкі до проколювання колеса.


Починаючи з шостого березня і до 31 липня велопрокат у Мадриді буде безкоштовним і безлімітним. Зазвичай річний абонемент коштує 25 євро, або 15 — для власників транспортної картки плюс 0,5 євро за перші пів години. Без річної підписки перша година користування коштує два євро, друга година — чотири євро.

 

Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.