Парижане проголосовали за запрет прокатных электросамокатов на улицах

  • 03 апреля 2023 17:22:31
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 175
  • 0

Переважна більшість мешканців Парижа проголосувала за заборону прокатних електросамокатів на вулицях французької столиці на референдумі в неділю.


Заборона електросамокатів отримала від 85,77% до 91,77% голосів у 20 округах Парижа, які опублікували результати референдуму. Він не має обов’язкової сили, але, за словами міської влади, рішення виконають.


Сезонні знижки до -50%! >>

На голосуванні у неділю спостерігали нетипово довгі черги на дільницях по всьому місту.

У Парижі 2022 рік знову став рекордним за кількістю ДТП за участю електросамокатів - постраждали майже пів тисячі людей і троє загинули. Це третій рік поспіль, коли така статистика зростає.
 

Електричні самокати, доступ до яких можна отримати через додатки для смартфонів, працюють у Парижі з 2018 року. Після скарг на їхнє хаотичне розміщення у 2020 році Париж скоротив кількість операторів до трьох. З ними уклали трирічні контракти.
 

Крім того, у місті встановили вимогу обмежити швидкість самокатів до 20 км/год та визначили спеціальні місця для паркування самокатів. Нинішні контракти триватимуть до вересня.


Оператори запропонували додаткові правила, включаючи перевірку користувачів, які досягли 18-річного віку, фіксацію номерних знаків, щоб поліція могла ідентифікувати порушників правил дорожнього руху, а також обмеження на одного пасажира.


У неділю оператори Tier і Lime розіслали користувачам безкоштовні коди ваучерів, щоб заохотити їх проголосувати проти заборони.


Міста по всьому світу посилюють правила щодо електросамокатів, обмежуючи кількість операторів, а також швидкість і місця для паркування.

Джерело Reuters.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.