Дочерняя компания Acer запускает систему накопителей на основе искусственного интеллекта

  • 09 мая 2023 17:02:34
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 150
  • 0
Дочірня компанія Acer MPS Energy Inc. представила систему приводів нового покоління на виставці Taipei Cycle Show цього року. Компанія MPS Energy була заснована компанією Acer у липні 2015 року в рамках її набігу на сферу транспортної електрики та мобільного живлення, і виділила свої ресурси на розробку BMS для розумних автомобілів з акцентом на екологічні та підключені автомобільні технології.
 
Спочатку MPS зосереджувався на розробці акумулятора, його тримача та дизайну друкованої плати, тоді як інший відділ Acer розробляв контролери. Ці два бізнес-підрозділи Acer об’єдналися для спільної роботи в одній інтегрованій системі. Їхня місія полягала в тому, щоб розробити, налаштувати та інтегрувати різні компоненти, які постачаються з системами приводу електровелосипедів. За винятком двигуна та контролерів, усе тепер зроблено MPS.


Система приводу на основі Al
 

«Наша основна діяльність — робота з відкритими системами на ринку», — пояснює Еладіо Лін з MPS. «З нашим кроком до системи приводів на базі штучного інтелекту ми виконуємо наше зобов’язання щодо сталого розвитку за допомогою технологій і креативного дизайну, додатково керуючись бажанням покращити мобільність і досвід користувача».

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.