Двое парней создали дом на колесах велосипеда и отправились в путешествие (видео)

  • 18 мая 2023 14:38:43
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 171
  • 0

В США двоє хлопців побудували свій власний мінібудинок на колесах на базі велосипеда. Відео вони опублікували на каналі Dangie Bros в YouTube.


Кріс і Джефф побудували цю конструкцію з єдиною метою: здійснити 160 км подорож за два дні. Сам будинок, який, за їхніми оцінками, важить близько 227 кг, побудований здебільшого з фанери й алюмінієвого сайдингу. У ньому є кухонна зона з мийкою та газовою плитою, електричні розетки для підключення приладів, вентиляційний отвір на даху з електричним вентилятором, кілька вентиляційних вікон і одні двері.


На верхньому "поверсі" можна зібрати й розібрати ліжко, використовуючи кілька шматків пиломатеріалів і фанери.
 

Досить амбітна мета – проїхати 160 км за два дні – почала виглядати дещо недосяжною, коли вони зрозуміли, наскільки важко крутити педалі навіть на невеликому схилі. В той час як вони мінялися, хлопець, який відпочивав, слугував мертвим вантажем у задній частині фургончика. На підйомах йому доводилося виходити й допомагати штовхати конструкцію ззаду.


Між зупинками для відвідування фаст-фудів, а також періодичним ремонтом, вони проїхали лише 16 км за перший день. Після невдалої спроби стати табором у житловому районі їх ввічливо випровадила місцева поліція, і вони заночували на стоянці.


Вранці вони купили другий велосипед і завдяки буксирувальному тросу проїхали близько 40 км, перш ніж припинили проект.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.