Германия укрепила свои позиции как ведущий рынок для велосипедовГермания укрепила свои позиции как ведущий рынок для велосипедов

  • 16 июня 2023 08:09:30
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 106
  • 0

Останні дані про розвиток німецької велосипедної промисловості свідчать, перш за все, про одне: за останні роки галузь процвітала як з точки зору зайнятості, так і обороту. Німеччина зміцнила свої позиції як провідний ринок для велосипедів усіх категорій. Чи зможе країна зберегти цю позицію зараз, коли інші європейські країни, такі як Франція чи Португалія, ведуть шлях і зміцнюють свою промисловість шляхом цільових заходів підтримки?
 

Німецький транспортний аналітичний центр T3 нещодавно провів дослідження щодо економічного впливу велосипедної промисловості в країні. Дослідження, проведене на замовлення торгової асоціації Fahrrad Zukunft (Bicycle Future), підтвердило стрімке зростання галузі з 2019 року.
 

Це розширення відбулося в усіх сферах, пов’язаних із велоспортом, від виробництва до продажу, обслуговування та використання. Збільшення обсягів виробництва та кількості зайнятих, як представлено T3, вражає, хоча галузевий експерт Ральф Кіндерманн закликав до більшої державної підтримки, щоб полегшити перенесення виробництва назад до Європи. «Нам потрібні кращі умови, щоб зробити решорінг більш конкурентоспроможним і легшим».


Вартість торгівлі велосипедами зросла на 70%
 

Згідно з T3, загальна ринкова вартість велосипедної промисловості зросла на 70% до 28 мільярдів євро з 2019 по 2022 рік. Загальна кількість людей, зайнятих у сфері торгівлі та послуг, зросла на 30% до 63 000 у 2022 році. Їх можна розділити на 13 400 у промисловості, 45,6 тис. у торгівлі, 3,8 тис. у сфері послуг. З урахуванням велосипедного туризму загальна кількість зайнятих зросла до 325 000, створюючи оборот у 45 мільярдів євро.
 

Між 2019 і 2022 роками ландшафт роздрібної торгівлі Німеччини кардинально змінився
 

T3 повідомляє, що у 2022 році загальний оборот роздрібної торгівлі, майстерень і оптової торгівлі склав 17,2 мільярда євро, що на 60% більше, ніж у 2019 році. Виробництво велосипедів і компонентів зросло на 7,5 мільярда євро за той самий період, поки постачальники послуг бачили свій бізнес. збільшити на 80% до 3,6 млрд євро. T3 зазначає, що у вартість виробництва велосипедів не включені провідні імена прямих продавців, такі як Canyon і Rose. Їхні цифри містяться лише в офіційній статистиці роздрібних продажів.
 

За останні 4 роки кількість торговців велосипедами та майстерень вражаюче зросла. У період з 2019 по 2022 рік ландшафт роздрібної торгівлі Німеччини різко змінився: було відкрито 7200 нових магазинів, що на 30% більше порівняно з 23300 з 2019 року.
 

Велосипедний лізинг стрімко набирає актуальності
 

Велосипедний лізинг став великим поштовхом на ринку за останні 3 роки. Загальна кількість орендованих електровелосипедів і велосипедів зросла більш ніж втричі до 600 000 одиниць, що робить цю галузь однією з найуспішніших у галузі. T3 підкреслює, що позиція велосипеда в суспільстві буде тільки ставати важливішою. «Велосипед відіграє ключову роль у трансформації сектору мобільності та переході до більш екологічного транспорту».

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.