Львовская железная дорога запустила вагоны для велосипедистов

  • 21 июня 2023 12:13:58
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 875
  • 0

Львівська залізниця обладнана декілька потягів вагонами для велосипедистів. Вартість перевезення велосипеда у розібраному та впакованому вигляді як ручної поклажі становить половину вартості повного квитка


Про це інформує пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.
 

"Досліджувати Львівщину на велосипеді — гарний приклад активного дозвілля. Звісно, можна брати "залізних коней" напрокат у місті, селі, де ви зупинилися для відпочинку, та не скрізь облаштовані подібні пункти. Тому, як варіант, дібратись до різних куточків області з двоколісним можна залізницею", — зазначає Тарас Лозинський, керівник управління туризму та курортів Львівської ОВА.


У яких поїздах доступний сервіс:
 

  • Регіональний поїзд №804/803 Рівне-Львів (щоденно, крім суботи)
  • Регіональний поїзд №804/803 Львів-Рівне (по п’ятницях та неділях)
  • Регіональний поїзд №806/805 Рівне-Львів (по п’ятницях та неділях)
  • Регіональний поїзд №806/805 Львів-Рівне (щоденно, крім суботи)


На території Львівщини вищезазначені потяги зупиняються на станції Підзамче, Красне та Броди.


В адміністрації додають, зважаючи на технологічні потреби та технічні можливості залізниці, деякі рейси у зазначених напрямках здійснюють поїзди без вагонів зі спеціальними кріпленнями для перевезення велосипедів.

Вартість перевезення велосипеда у розібраному та впакованому вигляді як ручної поклажі становить половину вартості повного квитка. Ціна перевезення велосипеда у зібраному вигляді (на ходу), як ручної поклажі, розмір якої перевищує встановлену норму ручної поклажі, дорівнює вартості повного квитка. Дозволяється безоплатне перевезення за рахунок норми ручної поклажі (велосипеда в розібраному та впакованому вигляді) за умови, що його розмір відповідає нормі ручної поклажі. Велосипед у зібраному вигляді (на ходу) перевозиться як надлишок ручної поклажі в тамбурі вагона (не більше одного на тамбур) або у місцях, обладнаних для розміщення велосипедів.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.