80% улиц Эдинбурга имеют ограничение скорости 30 км/ч: зачем

  • 22 июня 2023 10:37:54
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 497
  • 0

Обмеження швидкості в Единбурзі до 20 миль на годину (приблизно 30 км/год), що покрило майже все місто, призвело до зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод з жертвами. Про це йдеться в дослідженні, опублікованому в журналі Public Health Research.
 

В 2016 році в столиці Шотландії зменшили швидкість на дорогах до 30 кілометрів на годину. У результаті кількість аварій знизилася на 40%, жертв – на 39%, у тому числі на 23% менше смертельних випадків і на 33% – серйозних травм.

Круті окуляри Tifosi зі знижками!
 

Дослідження показують, що обмеження швидкості зменшило смертність на дорогах майже на чверть і серйозні травми на третину. Рівень аварій в Единбурзі впав навіть без додаткових заходів щодо «заспокоєння» дорожнього руху та поліцейських патрулів, що робить схему економічно ефективною.

До обмежень 45 зі 100 автомобілів в Единбурзі рухалися зі швидкістю понад 30 кілометрів на годину – через рік ця цифра впала до 31. Дослідники кажуть, що кількість аварій за один рік скоротилася на 40% до 367, а жертв стало на 409 менше – на 39%. У результаті смертельних випадків зменшилося на 23%, а серйозних травм – на 33%.
 

Нові обмеження застосовуються на 80% вулиць Единбургу, щоб зменшити кількість аварій, заохотити ходити пішки, їздити на велосипеді та створити комфортні та безпечні вулиці.
 

Дійсно, зменшення швидкості руху допомагає створити більш якісне середовище. Дослідники виміряли зручність життя – безпеку, здоров’я, стійкість, освіту, транспорт, зручності та рівень життя – і виявили, що вони покращилися після введення обмежень швидкості. Через рік після впровадження кількість людей, які підтримували обмеження швидкості, зросла, як і їхня готовність дотримуватись їх.
 

Фото: twitter.com/modacitylife

Фото: twitter.com/modacitylife

 

За даними групи 20’s Plenty for Us, приблизно 26 мільйонів людей у ​​Великій Британії зараз проживають у районах, де місцеві ради погодилися впроваджувати політику зниження швидкості. Наприклад, з вересня 2023 року Уельс стане однією з перших країн, яка встановить 30 кілометрів  на годину як стандартне обмеження на всіх дорогах.
 

Водночас Шотландія у 2019 році відмовилася вводити обмеження швидкості на державному рівні. Проте коаліційна угода між партією SNP та Зеленими зобов’язує запровадити цю політику до 2025 року.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.