Киев: водитель автобуса не хотел пускать в салон пассажирку с разобранным велосипедом (видео)

  • 28 июня 2023 10:08:10
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 517
  • 0

Водій київського комунального автобусу номер дев’ять не захотів пускати в салон жінку зі складеним велосипедом. Про це написала киянка Олена.
 

За її словами, водій автобусу не зупинився на вимогу на зупинці по вулиці Дегтярівська, а коли дівчина його наздогнала, то він намагався закрити двері разом з нею.

«Ми його наздогнали, розібрали велосипед, але водій не дочекавшись, щоб я зайшла, почав бити дверима мене і велосипед. Потім, коли я заскочила в салон, якось втримавшись однією рукою, на вимогу закрити двері – не закривав їх і набирав швидкість… У мене болять руки, я в шоковому стані, тепер мені потрібно віддавати велосипед на технічне обслуговування», – розповідає Олена.

Згідно з правилами користування міським наземним пасажирським транспортом міста Києва, ухваленими Київрадою 2019 року, пасажири мають право перевозити велосипеди у розібраному стані. При цьому у правилах немає пояснення, як правильно перевозити велосипед і що означає «розібраний стан». Отже, ця «шпарина» у правилах дає можливість трактувати «розібраний стан» по-різному.

 

Нещодавно водійка тролейбусу №37 вигнала 13-річного хлопця з велосипедом. Вона відмовлялася продовжити поїздку і разом з іншими пасажирами цькувала дитину. У «Київпастрансі» заявили, що вона мала право не пускати пасажира з велосипедом.
 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.