Необычный велосипед без колес: на нем можно ездить (видео)

  • 29 июня 2023 10:22:05
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 407
  • 0

Блогер з України створив незвичайний велосипед без коліс, який пересувається за допомогою гусениць. Ентузіаст показав, як влаштований такий транспортний засіб. Відео опублікували на YouTube-каналі The Q.
 

The Q постійно створює незвичайні велосипеди, які сильно відрізняються від тих, що доступні в продажу. Цього разу він поставив перед собою мету — створити велосипед без коліс, на якому можна їздити.
 

Умілець взяв за основу раму від звичайного велосипеда та допрацював її. Він позбувся коліс і замінив їх на ходові елементи з гусеницями.

Підвіска такого велосипеда стала помітно жорсткішою. У конструкції немає амортизаторів, тому на нерівній дорозі на такому транспорті їздити досить важко.
 

Гусениці встановлені майже вертикально, що робить велосипед вищим. Останнім штрихом у збірці стало фарбування ходових елементів. У підсумку велосипед став виглядати так, ніби спочатку й був так спроєктований.

 

Результат перевершив усі очікування блогера. За словами умільця, на цьому велосипеді без особливих зусиль можна їздити по дорогах, але швидкість буде невисокою.
 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.