Rover 45: велосипед по технологии бесконтактного педалирования CIXI

  • 10 июля 2023 18:31:27
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 331
  • 0

На виставці велосипедів Eurobike 2023, що відбулася в німецькому Франкфурті з 21.06.2023 по 5.06.2023, компанія CIXI у співпраці з виробником велосипедів Look Cycle International представили концептуальний велосипед.
 

Круті окуляри Tifosi зі знижками!
 

Об'єднавши досвід Look Cycle International у галузі дизайну велосипедів та технологію безконтактного педалювання CIXI, обидві компанії створили концептуальний велосипед під назвою Rover 45.
 


 

Прототип Rover 45 оснащений технологією електричного педалювання, яка повністю позбавлена ​​ланцюга. Завдяки технології CIXI PERS (система рекуперації енергії під час педалювання) відпадає необхідність у традиційних способах перемикання передач, а також у технічному обслуговуванні трансмісій з ланцюговим або ремінним приводом.
 

CIXI говорить про систему, що вона буде спрямована на революцію в велосипедній індустрії, порівнянну з переходом від механічних коробок передач до електромобілів в автомобільній промисловості.
 

Як вказує цифра «45», прототип призначений для високошвидкісного мобільного транспорту, більш відомого як S-Pedelec і вимагає прав водія, страховки, номерних знаків, пов'язаних з цим типом транспортного засобу. Для Євросоюзу такі транспортні засоби класифікуються як мопеди, можуть мати вихідну потужність до 4 кВт та розвивати швидкість до 45 кілометрів на годину. На відміну від мопеда, цей тип велосипеда, як і раніше, вимагає допомоги педалей для руху.
 

Роль компанії Look Cycle International полягала в розробці рами спеціально розробленої для велосипеда S-Pedelec, гарантуючи, що вона інтегрує технологію CIXI PERS (Pedaling Energy Recovery System), створивши велосипед з хорошими характеристиками.
 


 

Завдяки технології педалювання CIXI без ланцюга та акумулятору (розробленому спеціально для цієї технології), що з'єднує раму із заднім колесом, усувається конструктивне обмеження, яке полягає в тому, що більше не потрібна опора для ланцюга.
 

Прототип Rover 45 у нинішньому вигляді оснащений акумулятором ємністю 700 Вт*ч і призначений для практичного господарського використання. На концепті є передня та задня багажні майданчики.
 

Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.