Стартап Minimis выпустил умные очки для бегунов и велосипедистов (видео)

  • 15 августа 2023 15:25:22
  • Отзывов: 1
  • Просмотров: 618
  • 0
Схоже, що звичайні фітнес-браслети скоро відійдуть у минуле, а на заміну їм прийдуть функціональніші пристрої, які зможуть об'єднати в собі і додаткові можливості. Днями Австралійський стартап презентував нові функціональні функціональні гарнітури Minimis Glass у вигляді сонячних окулярів. Вони дозволяють повністю замінити фітнес-браслети, але і містять у собі безліч інших корисних функцій.
 
 

Сонячні окуляри Minimis Glass поєднані з AR-функціями, і дозволяють через крихітний дисплей OLED контролювати рівень пульсу, швидкість руху, пройдену відстань і витрачені калорії. У режимі реального часу на екран може виводитися побудований маршрут контролю руху.


Круті фотохромні окуляри Tifosi зі знижками! >> 
 

В окуляри вбудовано автоматичне регулювання при яскравому світлі, зняття показання пульсу, зв'язок зі смартфоном здійснюється через бездротове підключення wi-fi або eSIM. У гарнітурі вбудована можливість підключення через bluetooth до бездротових навушників та слухати музику з онлайн хостингів. Вага очок не перевищує 90 г, що дозволяє брати їх на пробіжку чи займатися спортом. Гарнітура працює під керуванням операційної системи Android.Окуляри були розроблені з урахуванням потреб велосипедистів: виробники стверджують, що використовували унікальну технологію проти запарювання лінз, завдяки чому користувач зберігає чіткий огляд навіть при високій вологості, а окуляри не будуть зісмикатися з носа. Додатково, їх можна синхронізувати з радаром Garmin Varia, який функціонує одночасно як велофара та система попередження про наближення автомобілів.
 

Окуляри обладнані двома акумуляторами ємністю 650 мА·год кожен. Вони забезпечують 7 годин роботи без перерви та близько 11 годин при періодичному вимкненні дисплея.


 

Розробники планують випустити досвідчений зразок вже до кінця цього року, а приблизно ціна може становити близько 460 доларів.

 
Оставить отзыв ↓
 
1 отзывов
0 ответов
0 оценок
0  
Полезность отзывов
0 голосов
0