Представлен грузовой электровелосипед без цепи (видео)

  • 17 августа 2023 08:14:43
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 222
  • 0

Для електровелосипедів, що використовуються для перевезення вантажів, немає ідеальної схеми компонування, кожен виробник намагається експериментувати. Часто трансмісія (ремінь чи ланцюг) тягнуться від педалей на заднє колесо, і заважають цілісності вантажного відсіку (його доводиться розміщувати вище, порушуючи розважування). Компанія, виробник електротранспорту зі Швейцарії Shematic, вирішила позбутися цього обмеження. Розроблений ними каргобайк Yakbike позбавлений ланцюга зовсім, там застосовується електронна трансмісія.
 


 

Вантажна платформа в задній частині каргобайка (вантажопідйомністю 250 кг), пов'язана шарніром з передньою частиною (це підвищує стійкість), де розташоване керування та педалі з генератором. Обертаючи генератор, електроенергія накопичується в акумуляторній батареї 48 В і 5200 Втч. Далі вона передається на два редукторні мотор-колеса задньої осі (електронний диференціал) потужністю 250 Вт, вони розвивають крутний момент по 170 Нм. Загальна маса "вантажівки" 70 кг. 

Пробіг на одній батареї складає до 80 км, з парою – 150 км. Максимальна швидкість 25 км/год (є режим їзди тільки на моторах.)
 


 

З важливих доповнень у конструкції каргобайка є гідравлічні дискові гальма, дзеркала, світлодіодне освітлення із покажчиками поворотів, система рекуперативного гальмування.
 

Вартість вантажного пікапа Yakbike починається з 9990 швейцарських франків (приблизно 11 300 дол. США). Додаткові вантажні модулі купуються окремо.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.