Судья FIFA раздает красные карточки опасным водителям, блокирующим велосипедные дорожки

  • 18 августа 2023 17:03:11
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 190
  • 0

Лихоманка Чемпіонату світу поширилася на кампанії з безпеки дорожнього руху, оскільки суддя був помічений, роздаючи жовті та червоні картки водіям, які блокують перехрестя своїм автомобілем, наражаючи на небезпеку пішоходів і велосипедистів.

Круті фотохромні окуляри Tifosi зі знижками! >> 
 

Фотограф, який стоїть за світлинами: «судив матчі» на різних сумнозвісних перехрестях канадського міста Торонто під час Чемпіонату світу з футболу серед жінок і навіть назвав свій вчинок «Рефері на пішохідному переході», представлений Федерацією міжнародних артистів веселого мистецтва (FIFA).Джерело фото Junction referee (Twitter/@benwedge) та Instagram

 

«Crosswalk Referee» — це перформанс, заснований на інтервенціоністській практиці, який використовує універсальні мови футболу та гумору для вирішення проблеми безпеки пішоходів, привілеїв і соціальної взаємодії в густонаселених містах», — сказав він підписникам в Instagram. «Відмова від відповідальності: FIFA не пов’язана з FIFA».
 

Перший матч Рейса відбувся в годину пік на перехресті між Батерстом і Річмондом 27 липня, перш ніж він перейшов до ранкового поєдинку з перехрестям Кінг і Бей о 8 ранку в понеділок, 31 липня.
 

На його останній заручині в Пітер і Річмонд у середу ввечері в соціальних мережах широко поширювалося відео під назвою «Герой, якого заслуговує Торонто», і викликало визнання його нової фанатської бази.
 

 

Виїжджаючи на перехрестя, коли водій зупиняє свій автомобіль через велосипедну смугу та пішохідний перехід, рефері на пішохідному переході пропускає пішоходів і велосипедистів, які огинають машину, а потім свистить і показує жовту та червону картку, виганяючи водія з повідомленням про безпечне та доречне місця, щоб припинити дзвонити у вухах/
 

«Побачив цього чувака, коли їхав додому, і хотів віддати йому всю готівку в своєму гаманці», — прокоментував один місцевий велосипедист. «Це весело! Герой, якого ми заслуговуємо!» додав інший.
 

Інші закликали міське поліцейське управління «прокинутися» до широкомасштабної небезпеки на дорогах Торонто.

Можливо, ми нарешті знайшли людину, яка буде судити наших футболістів, які велоспортують суперкоманду? Від Фабіо Каннаваро, який насолоджується відставкою, обертається вздовж узбережжя Кампанії до рекордного бомбардира Прем’єр-ліги, через Роя Кіна, Майкла Оуена та інших.
 

Майте на увазі, що з Нілом Ворноком у бліндажі нам, ймовірно, найкраще попередити рефері на пішохідному переході про те, у що він вплутується...

 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.