Shimano видит большие возможности для расширения потенциала рынка

  • 26 августа 2023 17:44:32
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 222
  • 0

Shimano вважає 2023 рік «проміжним роком», як Марк ван Роой, президент Shimano Europe Group, уже пояснив на Eurobike. Це відображено у фінансових результатах за перше півріччя 2023 року. Японський виробник повідомляє про зниження чистих продажів велосипедних компонентів на 17,7% до 204 986 мільйонів єн (1,3 мільярда євро) порівняно з аналогічним періодом минулого року, а операційний дохід зменшився на 39,5% до 42 093 мільйони ієн (270 мільйонів євро).

Круті фотохромні окуляри Tifosi зі знижками! >> 
 

Shimano в основному пояснює уповільнення продажів тривалими потрясіннями в Україні, підвищенням процентних ставок центральними банками різних країн для приборкання інфляції, фінансовою невизначеністю в США та іншими факторами, що чинять знижувальний тиск на світову економіку. У Європі споживча впевненість почала зростати лише на низькому рівні, повідомляє Shimano.


Золоті можливості
 

«Багато споживачів почали їздити на велосипеді під час пандемії з різних причин», — заявив Марк ван Роой з Eurobike. «Люди вважають, що електровелосипед є хорошою альтернативою для пересування на короткі відстані. Враховуючи всі екологічні правила, які будуть надіслані, скорочення викидів CO2, безвуглецеве суспільство, яке ми маємо мати в Європі до 2050 року, означає, що ми отримаємо великі можливості для розширення нашого ринкового потенціалу в найближчі роки».
 

«Протягом наступних 5-10 років все більше і більше міст буде закрито для автомобілів, і це дає нам чудові можливості розвивати наш бізнес у більш стійкий спосіб, ніж ми це робимо зараз».


Outlook 2023
 

Для короткочасного прогнозу Shimano менш позитивний. «Хоча ринкові запаси залишаються на високому рівні, роздрібні продажі почалися повільно через несприятливі погодні умови на європейському ринку ранньою весною. Очікується, що це призведе до затримки відновлення попиту на нашу продукцію в другій половині року. Більше того, скорочення виробництва на заводах ускладнює для нас поглинання зростання співвідношення витрат на виробництво».
 

Крім того, на північноамериканському ринку Shimano повідомляє про слабкі роздрібні продажі велосипедів, а ринкові запаси залишаються на стабільно високому рівні. Тим часом Shimano також стикається зі знеціненням азіатських валют, спричиненим триваючим підвищенням курсу долара США.


Джерело
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.