Actbest Pioneer: электровелосипед с аккумуляторной батареей 960 Вт*ч

  • 31 августа 2023 07:03:28
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 221
  • 0

Однією з головних особливостей Actbest Pioneer є його інтегрована батарея ємністю 48 20 А * год (960 Вт * год). Велосипед поставляється із зарядним пристроєм на 3 А, час заряджання акумулятора до 6 годин. Згідно з заявами бренду, модель Pioneer може подолати відстань до 50 миль (80.5 км) у режимі дросельної заслінки та до 80 миль (129 км) у режимі PAS по рівній місцевості за вагою водія 145 фунтів (65,8 кг).


Круті фотохромні окуляри Tifosi зі знижками! >> 


 

Електровелосипед Actbest Pioneer оснащений двигуном з піковою потужністю 1300 Вт, розташованим на задньому колесі. Бренд не вказує крутний момент двигуна. Електровелосипед Pioneer може розвивати максимальну швидкість 32 милі на годину (51,5 км/год). Вага велосипеда складає 84 фунти (38 кг).
 

Вантажопідйомність велосипеда складає 350 фунтів (159 кг). Pioneer має багажник, здатний перевезти до 120 фунтів (54,5 кг). Велосипед також оснащений нижньою корзиною для додаткового зберігання.


Електровелосипед Actbest Pioneer оснащений подвійними гідравлічними гальмами. Виробник не уточнює жодних подробиць про розмір роторів. Крім того, Pioneer оснащений шинами CST 20 x 4 дюйми. 

Actbest Pioneer оснащений гідравлічною вилкою, в той час як задня частина оснащена амортизатором на спіральній пружині. Передня вилка має важіль блокування. Виробник не уточнює перебіг підвіски або будь-які інші деталі. За перемикання швидкостей відповідають компоненти Shimano.


Actbest Pioneer укомплектований кольоровим екраном. Дисплей оснащений USB-портом для заряджання пристроїв. Електровелосипед Pioneer укомплектований передньою фарою, вбудованим заднім світильником/стоп-сигналом. Він також оснащений подвійними покажчиками повороту, електричним звуковим сигналом, крилами, відбивачами та підставкою для ніг.


Виробником надається 1 рік гарантії. Ціна електровелосипеда складає 1599,99 доларів США.


Джерело

 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.