Крути педали: предлагается привлечь заключенных к выработке электроэнергии

  • 19 сентября 2023 16:10:36
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 336
  • 0

За задумом депутата, арештанти зможуть зменшити термін ув’язнення, крутячи педалі велогенераційних установок.


Народний депутат від Слуги народу Сергій Гривко зареєстрував у Верховній Раді “креативний” законопроєкт №10057, яким збирається мотивувати ув’язнених на дострокове звільнення, шляхом генерування електроенергії через велогенераційні установки. Про це нардеп повідомив у Facebook в понеділок, 18 вересня.


Круті фотохромні окуляри Tifosi зі знижками! >> 
 

“Його (законопроєкту – ред.) концептуальна суть проста. Мотивувати 50 тисяч в’язнів генерувати електроенергію через велогенараційні установки. Якщо впродовж місяця вони будуть виконувати норми визначені Міністерством юстиції, то термін ув’язнення зменшиться на 3 дні, але не більше 10 місяців в рік. Тобто за рік в’язень може зменшити термін ув’язнення на 30 днів”, – зазначив депутат.
 

На думку Гривка, реалізація ініційованого ним законопроєкт дозволить зекономити на утриманні в’язнів – до 8% від нинішніх щорічних витрат, приблизно 200 мільйонів гривень.

 

“Цим законопроєктом показую альтернативні можливості для наповнення енергетичної системи, які можливо імплементувати у активний спорт, спортивні зали та інші структури. Було б круто побачити тренажерний зал, який генерує електроенергію”, – додав нардеп.

Сергій Гривко потрапив до Верховної Ради за списком партії Слуга народу – 114 номером. Є членом Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.