Lotus разрабатывает электрический велосипед, вдохновленный треком, весом менее 10 кг

  • 08 ноября 2023 13:31:17
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 240
  • 0

Коли розпочалися Олімпійські ігри в Токіо 2020 року, з’явився вже культовий трековий велосипед Hope HB.T, з новаторськими на той час елементами дизайну, який сьогодні надихнув електричний дорожній велосипед вагою до 10 кг від Lotus.

Круті фотохромні окуляри Tifosi зі знижками! >> 
 

Завдяки системі двигуна HPS для електровелосипеда, вагою лише 1,2 кг, компанія Lotus побудувала навколо легкої системи приводу такий же легкий шосейний велосипед, який дуже сильно повторює аеродинамічні характеристики велосипеда, яким їздять у Японії. Двигун Watt Assist електровелосипеда є центральною частиною, він займає лише 300 грамів із 1,2 кг і черпає натхнення з технології, застосованої на марсіанському посадковому модулі, де низька вага стала головною причиною розробки.


Ціна в 20 000 фунтів стерлінгів так само привертає увагу, як і сам велосипед. Зайве говорити, що, ймовірно, на цьому закінчується більшість наших мрій коли-небудь мати електровелосипед.
 

Lotus розробляє електричний велосипед, натхненний треком, вагою менше 10 кг


Як і інженерне диво Хоуп, італійський електричний шосейний велосипед Lotus Type 136 є скоріше витвором мистецтва для небагатьох, а не чимось для місцевих клубів. Навесні наступного року у продажу буде лише 136 електробайків, виготовлених у стандартній моделі.

Любителі велоспорту пам’ятають, що це далеко не перша участь Lotus у спортивних велоспортах, оскільки Кріс Бордман отримав олімпійське золото 1992 року на трековому мотоциклі від автомобільної та інженерної фірми Формули-1 кілька десятиліть тому.

Як уже згадувалося, він бере натяки на дизайн такого ж успішного велосипеда та використовує широку вилу, склепінчасті опори ланцюга та V-подібне кермо як дві дещо унікальні конструктивні особливості для покращення аеродинаміки.
 

Lotus розробляє електричний велосипед, натхненний треком, вагою менше 10 кг


Шестиразовий олімпійський чемпіон Кріс Хой тепер є амбасадором бренду Lotus. Виступаючи на світовій прем’єрі Type 136, він сказав: «Це неймовірний мотоцикл, який так багато говорить про новаторські починання Lotus і культовий статус його мотоциклів протягом багатьох років. У підлітковому віці я чітко пам’ятаю, як спостерігав, як Кріс Бордман на Type 108 завоював золоту медаль у Барселоні в 1992 році, а також встановлював рекорди на Type 110, щоб через два роки одягнути жовту майку на Тур де Франс».

Lotus Type 136 був представлений на ексклюзивному VIP-заході у фірмовому магазині Lotus London і буде представлений на Rouleur LIVE у Лондоні з 2 по 4 листопада 2023 року.

Якщо ваш бюджет дещо обмежений, але ви все ще зацікавлені у відповідному електричному шосейний велосипед, у нас є довідник щодо найкращих пропозицій на ринку.
 


 
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.