Aston Martin 1R - самый технологичный велосипед в мире

  • 09 ноября 2023 12:47:01
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 407
  • 0
В Aston Martin і J.Laverack назвали .1R найтехнологічнішим велосипедом у світі. Модель отримала раму з титанових наконечників і трубок із карбону, а також безліч інших унікальних рішень.

Круті фотохромні окуляри Tifosi зі знижками! >> 
 
Британський автовиробник Aston Martin і компанія J.Laverack представили інноваційний велосипед .1R. Новинка отримала сучасні технології та елегантний дизайн. Про це розповіли на сайті Motor1.

Aston Martin .1R отримав мінімалістичний дизайн. Рама виготовлена з титанових наконечників, надрукованих на 3D-принтері, і трубок із вуглецевого волокна. Завдяки цьому велосипед вийшов дуже легким і міцним.
 
Aston Martin 1R - найтехнологічніший велосипед у світі

Зовні немає точок кріплення та необроблених зварних швів. Гальмівні шланги також були заховані, щоб не псувати зовнішній вигляд моделі.

На гальмах є супорти бронзового кольору. Вони натхненні спорткарами Aston Martin.

На вибір запропонують три трансмісії з 12 передачами від Shimano, Campagnolo та Sram Red. Вони забезпечують миттєву зміну передач під час руху.

Кожне колесо має 28 спиць із чорним оздобленням, яке продовжується з боків. Маточини були розроблені спеціально для цього велосипеда й виготовлені з високоміцного аерокосмічного алюмінію.

Aston Martin 1R - найтехнологічніший велосипед у світі
 
Кожен власник Aston Martin .1R буде запрошений до штаб-квартири Aston Martin у Гейдоні. Там проведуть індивідуальну "примірку" із засновниками J.Laverack.

Клієнти можуть замовити велосипед із різним оформленням трубок, вилок, керма та рами. Гальмівні супорти й гальмівні диски доступні в бронзовому або чорному кольорах.
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.