Древние индейцы путешествовали на велосипедах (видео)

  • 10 ноября 2023 09:45:41
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 290
  • 0
На загадковій фресці в давньоіндійському храмі зображено фігуру, яка їде на велосипеді. Це дає підстави стверджувати, що стародавні індійці їздили на велосипеді понад тисячоліття тому, задовго до того, як його винайшли.

Круті фотохромні окуляри Tifosi зі знижками! >> 
 
Ретельне вивчення незвичного цікавого артефакту змушує нас зіткнутися з неправдоподібністю існування велосипедів під час будівництва храму. Допитливі індійські дослідники храмів та ЗМІ ставлять доречне запитання: якщо велосипеди справді з'явилися в період Чола, то чому про них немає жодних історичних згадок — ні в літературі, ні в епіграфічних записах, ні в скульптурах, ні в епічних творах? Ба більше, як можна узгодити тисячолітню перерву у використанні велосипедів з їхньою раптовою появою в певному куточку світу, пише IFLScience.

Фото: Dionisius Purba/Flickr (CC BY 2.0) | Скульптура, вирізана голландським художником під час подорожі по Балі

Фото: Dionisius Purba/Flickr (CC BY 2.0) | Скульптура, вирізана голландським художником під час подорожі по Балі
 

Щоб розшифрувати цю загадку, доктор Р. Калайкован, офтальмолог і дослідник-аматор, вирушив у подорож, на яку його надихнула інтрига з різьбленням на велосипеді. Його пошуки привели його до важливого відкриття — храм зреконструювали у 1920-х роках, у період, коли велосипеди стали новинкою в околицях.

"Оглядаючись навколо, я натрапив на різьблене зображення велосипеда на стовпі позаду храму в Аммані, — розповів він виданню. — Це було так кумедно та незвично — бачити зображення велосипеда в стародавньому храмі. Але ні представники влади, ні науковець, який писав його історію, не могли пояснити, як він туди потрапив. Я почав досліджувати цей факт".

Досліджуючи детальніше цю тему, Калайкован дійшов висновку: "Можливо, скульптор побачив когось на велосипеді, був вражений цим і закарбував це назавжди на камені".
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.