Как акклиматизироваться к плаванию в холодной воде

  • 26 ноября 2023 14:50:39
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 310
  • 0
Плавання в холодній воді зараз викликає фурор, а знаменитості та фітнес-експерти підтримують численні переваги, які воно може запропонувати. Але для новачків у цій підбадьорливій розвазі є багато речей, про які слід пам’ятати, перш ніж пірнати. Розуміння того, як найкраще акліматизуватися до холодної води, захистить вас і дозволить отримати максимальне задоволення від часу, витраченого на боротьбу з температурою. Ось три найкращі способи акліматизації під час плавання в холодній воді.
 

Шалені знижки на спортивні окуляри!

1. Не поспішайте
 

Після того, як ви вперше підготуєтеся до такого кроку, у вас може виникнути спокуса відразу пірнути головою вперед. Хоча якнайшвидше подолання найскладнішої частини може здатися найкращим способом дій, у кращому випадку це буде надзвичайно незручно, а в гіршому ви можете призвести ваше тіло до стану шоку від холодної води.

Натомість не поспішайте, заходячи у воду. Незалежно від того, є пандус чи сходи, поступово розслабляйтеся, щоб дати кожній частині тіла більше часу, щоб м’яко адаптуватися до холодних умов.


2. Долучайтеся до регулярних сесій
 

Плавання в холодній воді може принести багато переваг як для нашого фізичного, так і для психічного здоров'я. Але щоб отримати максимальну користь від часу, проведеного у воді, важливо зробити це регулярною частиною своїх тренувань. Це не тільки допоможе максимізувати переваги, але й регулярне перебування вашого тіла в холодних умовах допоможе йому акліматизуватися та поступово пом’якшити шок від входу у воду.

Якщо ви не можете проводити сеанси занадто регулярно, є інші способи допомогти вашому тілу почуватися комфортніше з холодною водою. Одним з корисних прийомів є зниження температури під душем; Хоча це не буде повністю імітувати відчуття занурення у крижану водойму, це допоможе вам ближче познайомитися з відчуттями та впливом холодної води на ваше тіло.


3. Використовуйте правильне обладнання
 

Гідрокостюми є суперечливою темою в колах плавання в холодній воді. Багато людей сперечаються, що носіння гідрокостюма зменшує користь від активності, тоді як інші можуть почуватися комфортніше в одному. Правда полягає в тому, що немає жорсткого правила; ви повинні робити все, що заспокоює вас. Навіть якщо ви не зацікавлені в їхніх перевагах терморегуляції, у гідрокостюмів є багато інших переваг, таких як додаткова плавучість, захист і швидкість.

Коли справа доходить до акліматизації, ви можете подумати, що носіння гідрокостюма допоможе зменшити шок від входу у воду. Однак, як правило, це не так, оскільки холодна вода все одно просочуватиметься крізь матеріал і контактуватиме з вашою шкірою. Коли ви довше проводите у воді, цей шар допоможе утеплити ваше тіло та зігріти, але він не захистить від початкового удару. Якщо ви віддаєте перевагу ходити без гідрокостюма, але боретеся з холодом, розгляньте інше спорядження, наприклад неопренові рукавички або шкарпетки, щоб зберегти більше тепла вашого тіла.


Не стрибайте в глибину
 

Якщо ви не підготовлені належним чином, плавання в холодній воді може бути надзвичайно небезпечним хобі. Якщо ви тільки починаєте, не поспішайте та переконайтеся, що знаєте свої межі. Таким чином ви зможете насолоджуватися багатьма перевагами плавання в холодній воді, не ставлячи під загрозу свою безпеку.

 


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.