Революция в доставке пиццы: электровелосипед с духовкой

  • 27 ноября 2023 11:46:39
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 206
  • 0

Світова мережа піцерій американської компанії Domino's Pizza оголосила, що "сміливо йде туди, куди раніше не заходила жодна піцерійна компанія".

Шалені знижки на спортивні окуляри!
 

Цей велосипед для доставки побудований на традиційній рамі електричного велосипеда, але задня частина цього транспортного засобу отримала духовку для піци з вентилятором. Розробники кажуть, що ця піч була "кваліфіковано сконструйована, щоб забезпечити найгарячішу, найплавнішу та найбезпечнішу їзду для дорогоцінного вантажу піци".

 

Тут стоять 20-дюймові шини, є широка підставка для задніх коліс, що забезпечую стабільне паркування дещо масивної для велосипеда духовки. Взагалі, для цілісного доставлення замовнику піци в товарному вигляді зроблено дуже багато цікавих впроваджень. Аби приготовлений продукт не постраждав у дорозі, велосипед забезпечили "стабілізаційною підвіскою космічної ери".
 Фото: Domino's
 

Таке інноваційне доповнення в конструкцію байка зменшує перевантаження на неймовірні 67 відсотків, а шанс турбулентності для піци дорівнює нулю – вона прибуде до дверей замовника точно такою, якою вона вийшла з печі у піцерії й навіть з такою ж температурою.
 

 Фото: Domino's


Фото: Domino's
 

Приваблює також ходова велосипеда. Колісні диски (ободи) отримали люмінесцентне покриття з набором ламп, що живляться від руху та підзаряджають батарею. Масивна коробка духовки для піци також світиться.

 
Джерело
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.