Сверхбыстрая зарядная станция Lotus заряжает электромобиль всего за 5 минут

  • 04 декабря 2023 12:21:15
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 84
  • 0

Компанія Lotus планує стати повністю електричним брендом до 2028 року і вже запустила низку продуктів від електричних позашляховиків до велосипедів. Черговим проектом компанії стало власне рішення для зарядки електромобілів (EV), у тому числі надшвидкий зарядний пристрій постійного струму потужністю 450 кВт, силова шафа та модульний пристрій для зарядки до чотирьох автомобілів одночасно.
 

"Lotus розробила найкращі у своєму класі рішення для швидкої зарядки, що забезпечують швидку і надійну зарядку для задоволення потреб клієнтів", - сказав Алан Ванг, віце-президент Lotus Technology та генеральний директор Lotus Flash Charge.
 

Lotus прискорює для водіїв зарядку своїх електромобілів, використовуючи технології рідинного охолодження у своєму наборі комерційних рішень для заряджання. Ці рішення для зарядки електромобілів включають універсальний зарядний пристрій постійного струму з рідинним охолодженням, яке може забезпечити надшвидку зарядку потужністю до 450 кВт. Наприклад, з Lotus Eletre R запас ходу до 142 км можна досягти лише за 5 хвилин зарядки. 
 


 

Lotus також демонструє силову шафу з рідинним охолодженням, модульну силову шафу, яка підходить для приміщень, що потребують високого енергоспоживання, з метою підвищення ефективності та мінімізації часу заряджання, наприклад, для зупинок на автомагістралях. Він оптимізований для подачі високої енергії та пропонує найкращу на ринку вихідну потужність до 480 кВт.
 

Крім того, модульний зарядний пристрій з охолодженням рідини може заряджати до чотирьох автомобілів одночасно і має максимальний вихідний струм 600 А. Пристрої Lotus Flash Charge вже працюють в Китаї.
 

 

Нині більшість електромобілів над ринком що неспроможні витримувати потужність зарядки понад 350 кВт. Пристрої Flash Charge від Lotus призначені для забезпечення швидкого та зручного заряджання для клієнтів Lotus та інших водіїв електромобілів, зберігаючи при цьому готовність до зарядки потужністю 450 кВт без будь-яких додаткових витрат на обладнання для операторів.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.