Тройка лидеров Тайваня столкнется с последующим падением продаж и прибыли

  • 06 декабря 2023 18:03:44
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 243
  • 0

У довгостроковій перспективі – і завдяки зростанню обізнаності про велосипеди та електровелосипеди як рішення для міської мобільності – тріо прогнозує світле майбутнє. Однак на даний момент існують певні перешкоди, насамперед високий рівень запасів у всіх локальних мережах продажів.


Giant Group повідомляє хороші новини з Китаю
 

У своєму звіті за перше півріччя Giant повідомив про високий рівень продажів у Китаї, які якимось чином змогли збалансувати падіння продажів у Європі та Північній Америці. У третьому кварталі високі продажі Giant Group у Китаї не змогли пом'якшити ці падіння продажів на західних ринках. Консолідований загальний дохід впав на 24,6%, до 19,52 мільярдів TW$ (563,7 мільйонів євро). Чистий прибуток до оподаткування склав 1,51 мільярда тайваньських доларів (42,6 мільйона євро), знизившись на 49%. Чистий прибуток після оподаткування досяг 1,10 мільярда TW$ (31,8 мільйона євро), скоротившись на 45%.
 

Відставання попиту на продукцію початкового та середнього сегменту цін на ринках Європи та США, зокрема, призвело до падіння продажів на 12,4% за перші три квартали продажів, із січня по вересень, до 62,1 мільярда TW$ (1,8 мільярда євро). Це посилювалося високим рівнем запасів у місцевій торговій мережі. В результаті постраждав і чистий прибуток. Він склав 3,12 мільярда тайваньських доларів (90 мільйонів євро), що на 44,6% менше, ніж за аналогічний період минулого року.


Продажі електровелосипедів сповільнюються через падіння попиту
 

Власний бренд Giant Group і продажі електровелосипедів OEM зайняли 32% від загального обсягу продажів у перші три квартали цього року. Хоча продажі електровелосипедів зараз сповільнилися через падіння споживчого попиту, тайванська компанія очікує, що ця категорія продовжить зростати в середньостроковій та довгостроковій перспективі.
 

Тим не менш, велосипедна тенденція в Китаї продовжує підтримувати зростання продажів. Як промінь надії, внутрішні продажі в Китаї за перші три квартали року зросли майже на 70%. Велосипед безперечно став трендом у китайському секторі дозвілля та фітнесу.


Інші операційні доходи пом'якшують результати Merida
 

Загальний дохід Merida за перші дев'ять місяців склав 22,53 мільярда тайваньських доларів (651,44 мільйона євро), що на 14,6% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Незважаючи на це двозначне падіння товарообігу, валовий прибуток склав 11,5% до 4,45 мільярдів TW$ (128,66 мільйонів євро). Операційний результат навіть зріс на 22,9% до 2,81 мільярда TW$ (81,23 мільйона євро). Однак прибуток до оподаткування в розмірі 3,05 мільярдів тайваньських доларів (88,17 мільйонів євро) був на 25,5% нижчим, ніж за той самий період минулого року. Кінцевий чистий прибуток у 2,13 мільярда тайваньських доларів (61,57 мільйона євро) також знизився на двозначне число.
 

На жаль, ні Меріда, ні Тайванська фондова біржа не надали додаткових пояснень хороших показників валового та операційного прибутку порівняно зі зниженням обороту та прибутку. Тому можна лише припустити, що за цим існують бухгалтерські причини, такі як інші операційні доходи, які часто залучаються, коли основний бізнес слабшає.


Неплатоспроможність VanMoof ще один тягар для Ideal Bike
 

У першій половині поточного 2023 фінансового року третій за величиною виробник велосипедів у Тайвані Ideal Bike скотився в мінус. Негативні операційні результати та чисті збитки продовжилися в 3 кварталі. Загальний дохід у третьому кварталі досяг 3,23 мільярда тайваньських доларів (92,78 мільйона євро), що на 21,7% менше, ніж у минулому році.
 

Зрештою, перші три квартали доходів 2023 року показали негативний операційний результат у розмірі 198,44 млн TW$ (5,70 млн євро). Чистий збиток склав 148,14 млн. тайваньських доларів (4,25 млн. євро).
 

Проблема Ideal полягає в тому, що йому доводиться справлятися не лише з поточною ситуацією надлишкових запасів, але й із загальною стриманістю споживачів, яка шкодить бізнесу всіх виробників велосипедів. Компанія також має справу з неплатоспроможністю у самоуправлінні німецької Advanced Sports GmbH (також відомої як Advanced-Europe - бренди Breezer, Fuji, SE Bikes) і неплатоспроможності нідерландського постачальника велосипедів VanMoof - материнської компанії азіатської дочірньої компанії VanMoof Asia Limited, який незабаром був ліквідований.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.