Toyota начала предлагать электровелосипед и каршеринг в одном приложении

  • 17 декабря 2023 08:40:39
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 120
  • 0

Оскільки зони чистого повітря та інші обмеження для автомобілів стають все більш поширеними в містах, схеми спільного використання автомобілів і велосипедів стають привабливішим вибором для багатьох. У Копенгагені японський виробник автомобілів Toyota об’єднав обидва з додатком, який пропонує короткострокову оренду як автомобілів, так і електровелосипедів під їхнім мобільним брендом Kinto.
 

Як повідомляє Forbes  данське місто Копенгаген стало першим, хто пропонує бронювання як електровелосипедів, так і автомобілів через одну програму. У міру того, як він зростає, є надія, що більше міст буде включено до цього розгортання.
 

Майже 600 електричних велосипедів було виставлено на вулиці Копенгагена завдяки Kinto. Ви можете взяти напрокат велосипед за 2,55 DKK за хвилину (плюс 10 DKK за стартовий внесок), і їх потрібно буде правильно припаркувати у спеціально відведених місцях наприкінці кожної поїздки. Це приблизно 30 пенсів за хвилину.
 

Якщо ви не любите платити по ходу, то є інші варіанти, зокрема проїзні та студентські квитки або 72-годинний квиток.
 

Хоча це не перша схема спільного використання електровелосипедів у світі, вона може бути першою, яка пропонує легкий доступ як до автомобілів, так і до електровелосипедів. У Великій Британії Kinto виступає більше як постачальник автопарків і зосереджується більше на B2B, а не на B2C. Чи побачимо ми найближчим часом електровелосипеди як частину їхньої пропозиції? Сумнівно, але якщо жителі Копенгагена зможуть довести, що у них є апетит, то шлях туди є.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.