Якщо вам потрібна покришка буквально для ВСЬОГО — це вона! Schwalbe Hurricane!

  • 12 апреля 2017 20:38:27
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 1972
  • 0

Любителі ганяти на МТБ по асфальту мають доволі великий вибір напівсліків. Провідне місце в цьому списку займає Schwalbe Hurricane, малюнок протектору якого не схожий ні на що інше. В мультибрендовому магазині ця покришка продає сама себе.


Поряд з гірськими Black Jack та Smart Sam, Hurricane входить в трійку найпопулярніших покришок німецької компанії. Параметри гуми ідеально підходять для ком'ютингу, покатеньок по розбитому асфальту та для укатаного ґрунтобана Hurricane пропонує чудовий баланс між низькою вагою, накатом та антипрокольними якостями.


Каркас покришки виготовлений з товстого дроту щільністю 67 TPI. Компаунд гуми в залежності від версії може відрізнятися. Це може бути або ORC (Offroad Racing Compound для деяких версій Performance), або Dual (для переважної більшості версій) — суміш різних складів гуми, що сприяє розширенню можливостям катання на різноманітних поверхностях. Центральна доріжка Hurricane виконана з довговічної жорсткої гуми, а в складі бокових частин покришки є наповнювач Silica, який позитивно впливає на покращення накату та зчеплення на поворотах.

 


Бокові частини виконані за технологією LiteSkin для захисту від порізів. Hurricane Performance має четверту ступінь антипрокольного захисту (з 7 можливих), а у версії RaceGuard є додатковий шар подвійного нейлонового волокна, який покращує антипрокольні властивості. Вага при цьому не сягає позамежних позначок. 26-дюймова покришка з шириною 2.0 дюйми та антрипрокольним шаром RaceGuard важить всього 560 грамів, а версія 1.6 дюйми для найнерів або кросових велосипедів (зазвичай з розміром 700х40с) — всього 690 грам.


Слід приділити увагу малюнку протектору, адже це його унікальний «фішка» виділяє Hurricane з безлічі будь-яких інших універсальних покришок. Вузька центральна доріжка не переривається, але не являє собою суцільну пряму смугу. Це швидше ланцюг симетричних трапецій, злитих воєдино. Вони задають окремий напрям відведення рідини. Від центру в обидва боки відходять тонкі акваканавки. Завдяки ним, в дощ вода ефективно відводиться від плями контакту. Трохи далі від центру розташовані попарно ромбовидний та трикутний блоки — це перший ряд бокових ґрунтозачепів. Всього їх три. Другий ніби продовжує перший з одним ромбовидним зубом, що має тонкі насічки для відведення води в момент проходження повороту. Розташування блоків другого ряду найрідше: завдяки цьому глиноподібна земля легко відпадає при повному обертанні колеса. Останній ряд — це високі шипи, якими покришка чіпляється за ґрунт, якщо ви, наприклад, рухаєтесь всередині колії і намагаєтесь виїхати з неї.

 

 

Часто, професіонали радять ставити Hurricane на заднє колесо, а на переднє встановити дорожній слік або навпаки щось зубате. Компанія Schwalbe ж, рекомендує накачувати колеса в залежності від версії. Так як, на Hurricane RaceGuard 700х40с слід їздити при тиску від 2.5 до 5 бар, а на Performance того ж розміру при тиску від 3.5 до 6.


Hurricane люблять за легендарний накат, неймовірну зносостійкість та за чудові антипрокольні властивості. Комбінація цих якостей зробила покришку візитною карткою компанії. Звісно, за живучістю Hurricane не зрівняється з Marathon, але відгуки туристів, які проїхали на цих бюджетних покришка 5000 км і більше все таки про щось кажуть.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.