Все ще на 26" колесах? Тоді Schwalbe Black Jack саме для вас

  • 17 мая 2017 20:28:24
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 967
  • 0

Black Jack продається вже не перше десятиліття. Справжній довгожитель в модельному ряді Schwalbe заслужив популярність завдяки співвідношенню ціни та якості. Це найбюджетніша зубата покришка. Коли Schwalbe розпочала оновлення лінійки, Black Jack став пріорітетним. Було витрачено багато ресурсів, щоб розробити модель, яка зможе витримати випробування часом. З того моменту пройшло вже сім років і можна впевнено сказати, що з цим завданням інженери справилися відмінно: гума залишається бестселером серед власників МТБ з діаметром колеса 26 дюймів.

 

Black Jack є базовою гумою для гірських трейлів. Компаунд SBC складений заради балансу зчеплення та довготривалості, ціна на сировину при цьому утримується на низькому рівні. SBC тримає майже на всіх видах поверхонь від асфальту до помірно пухкого ґрунту. Лише в глибоких ґрунтах та в мокру погоду покришка суттєво поступиться моделям для бруду.

 

Чому так? Протектор Black Jack має охоплювати якомога більше умов використання. Шлях до гір або до лісу далеко не завжди пролягає ґрунтовими стежками, тож при оновленні моделі метою стали й асфальтові якості. Black Jack отримав центральну доріжку з щільно розташованих блоків трапецевидної форми, один кут якої складає 90°. Вона приймає на себе основне навантаження. Завдяки щільному розташуванню, накат суттєво покращився у порівнянні зі старим Jack'ом, який мав рідко розставлені блоки складної форми. Щоб ґрунт та вода ефективно виводились з-під протектору, блоки розставлені у шаховому порядку, каміння розміром у кілька міліметрів в поперечнику завдяки цьому не застрягає. Покришка на твердому покритті не галасує, хоча й безшумною її не назвеш.

 

Коли під колесами чорнозем або суха глина, злі бокові ґрунтозачепи впиваються в поверхню, забезпечуючи впевнене входження в поворот. На Black Jack залюбки можна ганяти в лісі з тиском близько 30 PSI. Навіть тонкий шар піску не стане на заваді. В бруді та на глибокому пухкому ґрунті висоти протектору не вистачатиме для міцного "держака". Щільне розташування блоків перешкоджатиме ефективному відведенню налипаючої землі, тому радимо утриматись від катання на Black Jack по чіпким поверхням, що вимагають спеціальних покришок.
 

Black Jack виготовляють у розмірах від 12 до 26 дюймів та шириною від 1.9" до 2.25" (розміри від 12" до 20" включно мають ширину 1.9", а 24-дюймові бувають 1.9" та 2.1" завширшки). Покришку легко монтувати на обід, вона порівняно легка, а товщини бокових стінок вистачить, щоб підлаштовувати тиск в колесах під вагу та умови катання в діапазоні від 2 до 4,5 бар.

В каталог Schwalbe >>


Покрышка  Black Jack

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.